Okolie

Ak sa prejdete v okolí nášho Stellpatzu už v samotnom Čilistove nájdete niekoľko unikátov.

 • Hneď pri zaparkovaní si v našom susedstve všimnete budovu Šamorínskeho kajak - kanoe klubu, ktorý už niekoľko generácií vychováva tých najlepších slovenských športovcov ( majstrov sveta aj olympionikov ) Počas celého dňa môžete vidieť ich tréningy či na súši alebo na vodnom kanály, ktorý preteká hneď za Stellplatzom. Na kanály je možný aj rybolov.
  www.kcksamorin.sk
 • Neďaleko, do 500 m sa nachádza najširšia časť zdrže vodného diela Gabčíkovo, ktorú oddeľuje od Čilistova vysoká hrádza. Koruna hrádze súčasne slúži aj ako cyklotrasa Bratislava - Gabčíkovo.
 •  Pod hrádzou stojí Hotel Kormorán so svojim krásnym parkom, lagúnou a lávkou. Cez lávku Vás cesta zavedie cez minizoo k pláži, kde sa skoro každý víkend konajú rôzne akcie a súťaže. 
  www.hotelkormoran.sk
 • Ak máte chuť na cyklotúru, odporúčame navštíviť Kompu - Kyselica, ktorá Vás bezplatne prevezie na druhú stranu vodnej nádrže do obci Vojka. Kompa je vzdialená od Čilistova cca 5 Km. 

   

 • x-bionic® sphere-  aquapark s wellness, Hipoaréna (dostihová dráha, parkúr), atletika, lesopark ... To všetko od nás tiež len 500m!
  www.elementsresort.sk

Do 5 km nájdete aj tieto zaujímavosti

Do 20 km nájdete